Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı hizmetinde tek bir eşyanızı ya da bir grup eşyanızı bir noktadan başka bir noktaya gönderebilirsiniz. Örneğin parça eşya nakliyesi  hizmeti ile almış olduğunuz salon takımını annenize gönderebilir ya da yurtdışındaki akrabanıza bir buzdolabı gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz eşyalar daha fonksiyonel, daha hassas, daha büyük ya da daha endüstriyel de olabilir. Bizler komple eşya taşımacılığında olduğumuz kadar, parsiyel taşımacılığında da öncüyüz. Taşınacak eşyanızın niteliği ne olursa olsun, istediğiniz noktaya, istediğiniz gün ve saatte sapasağlam teslim ediliyor.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı sırasında, eşyanız farklı nitelikteki eşyalar ile taşınabilir. Ancak bu sizi endişelendirmesin. Çünkü firmamız taşıyacağı her eşyaya ayrı bir özen gösterir. Dolayısıyla eşyalarınız aynı cins eşyalar ile taşınır. Örneğin buzdolabı gönderecekseniz, beyaz eşyalar ile birlikte taşınır. Bu eşyanızı taşımadan önce de hayli sağlıklı bir şekilde paketleriz. Araçlarımızın içerisinde, eşyalarınızın düşmesine ve kaymasına engel olacak bariyerler bulunur. Böylelikle saatlerce, hatta günlerce sürecek yolculuklarda dahi eşyalarınız sarsılmaz, birbirine zarar vermez hatta yerinden dahi oynamaz.

Osmaniye Parça Eşya Taşımacılığı

Yurtdışına göndereceğiniz parça eşyalarınız için çalışacağınız en doğru noktayız. Çünkü bizler yurtdışı taşımacılığına yıllarını vermiş, yollara hakim, dikkatli şoförler ile hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla eşyalarınızın hangi gün teslimatının yapılacağını bilirsiniz. Günlerce haber alamadığınız bir firmanın teslimatını beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca tam vaktinde yapılan teslimatlarımız sayesinde, yurtdışı fuar taşımacılığı hizmeti de vermekteyiz. Fuarlara göndereceğiniz parça eşyalarınız için sizler en iyi hizmeti sunmaya hazırız.

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı vermiş olduğumu önemli hizmetlerden biridir. Ayrıca garantili taşımacılık hizmeti veren firmamız, tek bir parça eşyanız için de kasko düzenler. Eşyanızın sapasağlam ve belirttiğiniz tarihte, belirttiğiniz saatte adreste olmasını sağlıyoruz. Şimdiye kadar tarafımıza çalışan hiçbir kişi ya da firma, hizmetlerimizden kaynaklı mağdur edilmemiştir. Dolayısıyla sektörün en sık tercih edilen İskenderun evden eve firmalarından biri olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Ayrıca bu ilerleyişte asansörlü sistemler ile verdiğimiz hizmetin de payı oldukça büyüktür. Parça eşyanızı evinizin balkon ya da penceresinden alır, araca yükler ve teslimatını sağlarız.