Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma işyerlerinin kapatılması, yeni iş yeri açma ya da yer değiştirmesi durumunda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Kurumsal nakliyat hizmeti sıradan bir firmadan alınamaz. Çünkü kurumsal taşımacılıkta hassas ve bozulmaya müsait cihazlar taşınır. Bu nedenle paketlemeden yerleştirmeye kadar varan bu süreci yakından takip edecek firmalar ile çalışılmalıdır. Bizler, yıllardır kurumsal taşımacılık alanında hizmet veren nakliye firmalarından biriyiz. Üstelik yurtdışına da işyeri ve ofis taşımacılığı gerçekleştirmekteyiz.

Bazı firmalar plazalarda yer almaktadır. Dolayısıyla bu firmaları taşımak için asansörlü sistemlere ihtiyaç duyulur. Bizler lider kurumsal taşımacılık firması olarak, asansörlü sistemlerimizi saatlik kiralayabiliyoruz. Birkaç saat kiralayabileceğiniz bu teçhizatlarımız sayesinde, eşyalarınız daha hassas bir taşımacılık hizmeti ile yükleniyor. Kurumsal taşımacılıktan zamanın önemi büyüktür. Bu sistemler bizlere, zamanından önce taşıma imkânı sunar ve sizler de tam vaktinde işinizin başında olabilirsiniz. Dilerseniz hafta sonu da bizlerden taşımacılık hizmeti alabilir ve işinize kesinlikle ara vermek durumunda kalmazsınız. Eğer eşyalarınız yeni işyeri buluncaya kadar depolanmak durumunda kalır ise yine en güvenilir, en geniş depolarımız ile sizlere kesintisiz hizmet veriyoruz.

Kurumsal Taşımacılığa Özel Ayrıntılı Hizmet

Kurumsal taşıma hizmetlerimiz sınırsızdır. Özellikle de taşıyacağımız eşyalarınızı kaybolma ve zarar görme risklerine karşın paketleriz. Paketleme öncesi hassas eşyalarınız için dayanıklı ambalajlama işlemimiz de mevcuttur. Amacımız eşyalarınızın toplu şekilde, üstelik hiç hasar almadan teslimatının yapılması. Sizlere kurumsal taşımacılık hizmeti veren onlarca firma teklif verebilir. Ancak teklifleri değerlendirirken paketleme hizmetinin olup olmadığına dikkat edin. Çünkü paketleme taşımacılığın en önemli ayrıntılarından biridir.

Osmaniye Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma firmamız alınan tüm önlemlerin yanında kaskolu taşımacılık hizmeti de veriyor. Araçlarımız son teknoloji, kullandığımız ambalajlar dayanıklı ve personellerimiz eğitimli olabilir. Ancak trafik kazası gibi istenmeyen ve elde olmayan sebepleri de es geçmiyoruz. Bu tip kazalar eşyalarınızın zarar görmesine yol açar. Bizler bu kazalara ve benzeri aksiliklere önlem olarak kaskolu taşımacılık hizmeti veriyoruz. Eşyalarınızı yurtdışına gönderseniz dahi bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sektörün en güvenilir ve en çok tercih edilen İskenderun nakliyat firması olmaktan onur duyuyoruz.