Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay evden eve nakliyat firmamız, artık ünü yurtdışına da erişmiş olan, müşteri odaklı bir şirkettir. Şirketimiz nakliyede olduğu kadar depolamada da öncüdür. Oda depo anlayışını ülkemize ilk getiren firma olmaktan onur duyuyoruz. Oda depolarımız, küçüklü büyüklü pek çok eşyanızın koyulabileceği kutulara sahiptir. Kişiye özel, kilitli ve dayanıklı bu kutularımızda eşyalarınız yıllarda dahi kalabilir. Aylık oldukça uygun kira bedelleri sayesinde, siz de eşyalarınızı güvenli bir noktada bırakmanın huzurunu yaşarsınız. Firmamız bu depoların güvenliğini hem güvenlik görevlileri, hem de kameralar ile almaktadır.

Hatay Evden Eve Nakliyat

Sigortalı taşımacılık artık her nakliye firmasının vermesi gereken bir hizmettir. Ancak pek çok nakliye firması sigorta primi ödememek için bu hizmetten kaçınır. Bizler ise müşteri çıkarlarını gözeten öncü firmalardan biri olarak kaskosuz taşımacılık hizmeti vermeyiz. Özellikle de yeni, daha önce kullanılmamış ve pahalı eşyalarınız için sigorta poliçeleri düzenleriz. Artık bu eşyalarınızın zarar görmesi sizin elinizi kolunuzu bağlamayacak. Çünkü bizler en iyi sigorta firmaları ile çalışır, tarafınıza anında ödeme yapılmasını sağlarız.

Hatay evden eve nakliyat olarak lojistik hizmeti de veriyoruz. Özellikle yurtdışına göndereceğiniz eşyalarınız için ciddi rakamlar ödemeyi bekleyebilirsiniz. Oysa bizler, çok çok uygun rakamlara taşımacılık hizmeti veriyoruz. Hem de uzun yol tırlarımız ile gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmış şekilde. Günlerce sürecek bir yolculukta dahi eşyalarınız sabitlenmiş yerlerinde kalır ve asla zarar görmez. Üstelik teslimat tarihini sizler belirlersiniz ve bizler de o tarihte eşyalarınızı teslim etmiş oluruz.

Hatay Evden Eve Nakliyat

Hatay evden eve nakliyat olarak her zaman en ekonomik fiyat garantisini sunuyoruz. İster tonlarca ağırlığında eşyanız olsun, ister tek bir parça, alabileceğiniz en uygun rakamlar bizde. Üstelik fabrika, işyeri, restoran, ofis, banka taşımacılığında da öncüyüz. Elektronik eşyalarınıza özel paketleme sistemlerimiz ve sonrasında verdiğimiz montaj, ekipman desteğimiz sayesinde çok tercih edilmekteyiz. Aynı hizmetleri ev taşımacılığında da veren firmamız, en iyi marangozlar ile çalışmaktadır. Elbette bu ek hizmetler için sizlerden herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. Yalnızca nakliye ücreti ödeyerek eksiksiz, konforlu bir hizmet alabilirsiniz.