Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Taşıma sektörün büyük kolaylık sağlayan Asansörlü Taşıma teknolojisi gelişme sayesinde artık taşınma zor ve stresli olmaktan çıkmıştır. İstenen yükseklikteki daireler için taşımacılığı en üst seviyeye çıkartmıştır. Asansör sisteminin uygun cepheye kurulması ile eşyaların hasar görmemesi ve zamandan tasarruf olmasında çok fayda sağlamıştır. Bu sistem taşımada birçok alanda kolaylık sağlamış ve talep yoğun artmıştır, ofis, hastane, dershane, depo, villa evden eve taşımacılık gibi birçok sektör tercih etmektedir.

Osmaniye Asansörlü Taşıma Asansör Kiralama

Taşıma işleminden sonra eşyalar asansörden eve alınarak ya da asansörden nakliyat aracına yüklenerek adrese tesliminde kolaylıkla eve çıkartma ve eşya montajları profesyonel şekilde tamamlanır ve müşteriye sorunsuz şekilde teslimi yapılır. Bu taşıma sistemi ile insan iş gücüne daha az ihtiyaç duyulur hale gelmiş ve sadece Asansör Taşıma sisteminden eşyaların alınmasında insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır. İnsana ihtiyaç azaldıkça firmalar kaliteye daha önem vermekte ve işinde profesyonel kişiler ile sigortalı olarak çalıştırılmaktadır. Profesyonel bir nakliye isteyen herkes asansör nakliye sistemi kullanmaktadır.

Asansörlü Taşıma Avantajları

Eşya hasarını en aza indirir.
Zamandan tasarruf edilir.
Can güvenliği sağlar
Kat sorunu yaşanmaz
Eşya ağırlık sorunu yaşanmadan taşıma gerçekleşir.
Eşya kirlenmesi olmaz
Mesafeye göre bir günden kısa sürede nakliyat tamamlanır.

Asansörlü Taşıma

Bu İskenderun evden eve nakliye sistemiyle paketlenmiş eşyaların daha az yıpranır ve kirlenir, ağır olan yükler daha az sarsılır, kurulumu çok parçalı olan eşyalar bir anda asansör sistemi ile yukarı çıkarak kurulumu daha hızlı ve profesyonel olur. 25 kata kadar uzatılan bilen sistem 300 kilo ağrılında eşya taşıya bilmektedir. Asansörlü sistem çalıştırıldığında çevresinde başka kimsenin olmaması ve asansöre yükleme anında çalışan kendini aşağıya bırakmamalı, asansör balkon veya pencereyle aynı hıza olmalıdır.

Bakımlarının tam yapılması gereken bu asansörlü araç sunduğu kolaylıklarla bütün nakliyat firmalarının tercihi olmuştur. Asansörlü araçların sigortalı ve kaskolu olması zorunludur. Asansörlü taşıma kuralları ve bakımı yapılmalıdır. Bir yerden başka bir yere götürecek aracın eşyaları sigorta yaptırmada ve oluşabilecek herhangi sorunda maddi kayıplar yaşanmaz.